Polish
   

This page require Adobe Flash 9.0 (or higher) plug in.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas

Technologia transferu wodnego nadruku na elementy 3D

Nasza firma w Polsce jest pionierem w wykorzystaniu nowatorskiej technologii transferu wodnego wzorów na elementy trójwymiarowe. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje oraz niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki szkoleniom oraz praktykom odbytym w dużej zagranicznej firmie. Usługi nasze charakteryzuje bardzo wysoka jakość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły.

Potrafimy nanieść każdy dostępny w naszej ofercie wzór (drewno, marmur, carbon itp.) na dowolny element trójwymiarowy.

Jesteśmy w stanie wykonać usługę praktycznie na każdym materiale (metal, drewno, plastik, aluminium, glazura). Technologia transferu wodnego daje ogromne możliwości w pokrywaniu skomplikowanych elementów o nieregularnych kształtach.

 

WYKONANE PRZEZ NAS ELEMENTY MAJĄ STRUKTURĘ LAKIERU SAMOCHODOWEGO DZIĘKI CZEMU DOSTAJĄ PAŃSTWO PRODUKT ODPORNY NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE, ZARYSOWANIA, NISKĄ ORAZ WYSOKĄ TEMPERATURĘ.

STOSOWANE W PROCESIE TECHNOLOGICZNYM SUROWCE SĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. DAJEMY GWARANCJĘ NA TO, ŻE WYKONYWANE PRZEZ NAS ELEMENTY BĘDĄ SŁUŻYĆ KAŻDEMU NASZEMU KLIENTOWI PRZEZ DŁUG IE LATA.

Części, które zostały przez nas pokryte nadrukiem wyróżnia:


- trwałość,
- idealne zespolenie nadruku z elementem tuningowanym,
- wysoka jakość wykonania,
- nowoczesny design.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY ORAZ OSOBY PRYWATNE, KTÓRE CHCĄ POPRAWIĆ ATRAKCYJNOŚĆ SWOICH PRODUKTÓW. PRZYGOTOWALIŚMY ATRAKCYJNĄ OFERTĘ DLA STAŁYCH KLIENTÓW

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA !!!